HP Q1338D - originální

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Barva
černé

Parametry produktu

Výrobce
Barva
černé

Popis produktu

Přehled

Tonerové kazety HP 38 LaserJet nabízejí vysokou kvalitu tisku, spolehlivý provoz a snadné použití. S dvojbalením tonerových kazet HP LaserJet snížíte své náklady na tisk a získáte stejně čisté a ostré výsledky.

Funkce

Tisknete-li více, společnost HP vám pomůže snížit tiskové náklady pomocí dvojitých balení tonerových kazet HP LaserJet. Díky pohodlnému a hodnotnému řešení pro velkoobjemový tisk získáte profesionální výsledky a spolehlivý, bezproblémový tisk s originálními tiskovými kazetami HP.

Originální spotřební tiskový materiál HP lze snadno zakoupit, spravovat i používat. Díky dvojitým balením tiskových kazet HP, která obsahují dvě originální černé tonerové kazety HP LaserJet, a snadnému objednávání materiálu1 můžete minimalizovat prostoje v práci.

Originální tonerové kazety HP LaserJet představují až 70 % tiskového systému. Kazety jsou vyrobeny společně s tiskárnou, což zaručuje spolehlivé profesionální výsledky šetřící čas. Dvojitá balení tiskových kazet HP ještě dále snižují náklady a šetří peníze.

Černé tonerové kazety HP 38A Black LaserJet s inteligentní technologií tisku nabízejí vysokou kapacitu a zvýšenou výtěžnost pro hospodárné použití a v neposlední řadě také časově úsporné provedení a osvědčený, spolehlivý provoz – vše pro snížení celkových nákladů na vlastnictví.

Specifikace

  • Barvy tiskových kazet : Černá
  • Tisková technologie: Laser
  • Výtěžnost (černobíle): Na kazetu: 12 000 stran

Provozní požadavky:

  • Rozsah provozní teploty: 10 až 32,5 °C
  • Rozsah skladovacích teplot: -20 až 40 °C
  • Vlhkost skladování: 10 až 90 % RH

Rozměry a hmotnost:

  • Rozměry balení (š x h x v): 395 × 397 × 332 mm
  • Hmotnost balení: 5,3 kg

Obsah balení: 2 tonerové kazety

Pokyny k recyklaci

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.