HP C4930A - originální

Inkoustové kazety HP č. 81 Dye-based byly navrženy tak, aby spolupracovaly s tiskovými hlavami HP č. 81 Dye-based a vytvářely tak modulární inkoustový systém. Šest speciálně...
6 208 Kč
Doprava 99 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka TonerDepot.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (6)

Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč306 neověřených recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma97 % • 6 516 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma94 % • 573 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta97 % • 2 109 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 varianta79 Kč91 % • 44 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma431 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Inkoustové kazety HP č. 81 Dye-based byly navrženy tak, aby spolupracovaly s tiskovými hlavami HP č. 81 Dye-based a vytvářely tak modulární inkoustový systém. Šest speciálně...

Parametry produktu

Výrobce
Barva
černé
Kompatibilní značky
plotr

Parametry produktu

Výrobce
Barva
černé
Kompatibilní značky
plotr

Popis produktu

Inkoustové kazety HP č. 81 Dye-based byly navrženy tak, aby spolupracovaly s tiskovými hlavami HP č. 81 Dye-based a vytvářely tak modulární inkoustový systém. Šest speciálně navržených barevných inkoustů dye-based poskytuje plynulejší přechody barev a širší barevný gamut. Tyto velkokapacitní inkoustové kazety s objemem inkoustu 680 ml jsou ideální pro tisk přes noc nebo bezobslužný produkční tisk. Vestavěné inteligentní funkce trvale monitorují hladiny inkoustu v kazetách a informují, jestliže je třeba některou kazetu vyměnit.

Kompletní modulární inkoustový systém - šest speciálně navržených barevných inkoustů dye-based. Velkokapacitní inkoustové kazety s objemem inkoustu 680 ml jsou ideální pro tisk bez obsluhy . Hladiny inkoustu jsou nepřetržitě monitorovány, což minimalizuje riziko jeho neočekávaného vyčerpání v průběhu tisku.

Inteligentní funkce zabudované do tiskových hlav sledují opotřebení a upozorňují uživatele, když je třeba tiskovou hlavu vyměnit.

Tiskové hlavy šířky téměř 2,5 cm mají 512 trysek. Technologie HP Jetexpress přináší rychlý, bezobslužný tisk bez kompromisů na úkor kvality. Rychlost tisku až 52,8 m2/h (tisk s rozlišením 600 dpi v režimu maximální rychlosti na papír s povrchovou úpravou HP Coated Paper).

Tiskové režimy s maximální kvalitou výstupu pracující s rozlišením až 1 200 dpi zajišťují využití grafiky s vysokým rozlišením i v oblasti produkčního tisku.

Záruka na inkoustovou kazetu platí do data "vypršení záruky" vytištěného na kazetě nebo do vyčerpání veškerého originálního inkoustu HP, podle toho, co nastane dříve.

Záruka na tiskovou hlavu platí do data "vypršení záruk" vytištěného na tiskové hlavě nebo do nanesení 700 cm3 inkoustu, podle toho, co nastane dříve.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.